free website maker

Aryan Danışmalık Sosyal Medya Eğitim Hizmetleri

Mobirise

İzmir'in en prestijli İş Merkezi olan İZMİR HILTON CENTER'da 7 yıldır faaliyetlerini sürdüren 4C Group'a ait  Aryan Danışmalık Sosyal Medya Eğitim Hizmetleri, alanında Türkiye'de ilk olarak Hem Dijital Pazarlama hem de Sosyal Medya Yönetimi üzerine 2 alanda birden kurumsal ve kurumsallaşma yolunda ilerleyen işletmelere Yönetim DANIŞMANLIĞI faaliyetlerinin yanında
Uzman  kadrosu ile Danışmanlık ve 
BİREYSEL katılımcılara veya  çeşitli sektörlerde çalışmalarını sürdüren Şirket çalışanlara grup veya birebir olarak şirketlerin eğitim gereksinimlerini karşılamakla beraber üniversiteden yeni mezun olmuş veya eğitimi devam eden kariyer odaklı adayların eğitim ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Hafta sonu ve hafta içi UYGULAMALI olarak 5 kişilik gruplarla verdiğimiz günlük seminer ve kurslarımıza İzmir ili ve özellikle Bursa, Antalya, İstanbul, Denizli gibi şehirlerden katılımcılarımızı günübirlik ve haftasonu İzmir Hilton Center'daki uygulama merkezimizde eğitim görmektedirler.

Eğitimlermiz ve kurslarımız alanlarında uzman danışmanlar tarafından verilmekte olup % 100 UYGULAMALIDIR.
-Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama Eğitimi
-Google Adwords Eğitimi
-SEO Eğitimleri
-E-Ticaret Eğitimleri
eğitimlerİ vermektedir.

Ulusal ve uluslararası markalaşma sürecinde Dijital Pazarlama hem de Sosyal Medya Yönetimi anlayışını bir çatı altına toplayarak Aryan Danışmalık Sosyal Medya Eğitim Hizmetleri markası ile faaliyetleriini sürdürmektedir.

Kurucuları, Danışman kadroları ve Eğitimcileri 20 yılı geçen tecrübelerini aktararak hem danışmanlık hem de eğitim hizmetlerinde % 100 Memnuniyet sistemi ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu faaliyetlerin yanında ayrıca Üniversitelerde ve STK larda Eğitim ve Sempozyum faaliyetleri aktif olarak devam etmektedir.
 


 ARYAN DANIŞMANLIK SOSYAL MEDYA EĞİTİM HİZMETLERİ
İZMİR HILTON CENTER 1.KAT KONAK / İZMİR
PHX 02324072515 - GSM 05326458039 
info@aryandanismanlik.com
www.aryandanismanlik.com
© Copyright 2009 - All Rights Reserved